MENU
  • OKRĘGOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓWSosnowiec ul. Naftowa 97
  • Pamiętaj o przeglądzie !!Sprawdź ważność dowodu rejestracyjnego !!
    Do każdego przeglądu upominek GRATIS !!!!!
Jesteś tutaj: Strona główna

Okręgowa stacja kontroli pojazdów Sosnowiec

Nasza Okręgowa stacja kontroli pojazdów jest zlokalizowana w Sosnowcu na ul. Naftowej 97. Dys­po­nujemy do­sko­nale wy­po­sa­żo­nym, no­wo­cze­snym sprzę­tem oraz ofe­ru­jemy sze­roką gamą spe­cja­li­stycz­nych usług. Oka­zały pod wzglę­dem ar­chi­tek­to­nicz­nym zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz nowy bu­dy­nek przy­ciąga wzrok prze­chod­niów i kie­row­ców.

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie przeglądów technicznych pojazdów. Przekłada się to na wysoką jakość świadczonych usług oraz zadowolenie klientów. Zatrudniamy specjalistów, którzy służą swoją wiedzą i pomocą zarówno w sprawach technicznych, jak i interpretacji przepisów prawa związanych z zagadnieniem przeglądów rejestracyjnych. Okręgowa stacja kontroli pojazdów Sosnowiec jest wyposażona w najwyższej klasy urządzenia kontrolne firmy MAHA.

Nasi doświadczeni pracownicy w trosce o Państwa bezpieczeństwo ocenią każdy szczegół pojazdu, którym się poruszacie, zadbają abyście Państwo mogli bezpiecznie wyjechać na drogę i czuć się pewnie za kierownicą swojego samochodu. Nowoczesne wyposażenie stacji oraz najwyższej jakości ścieżka diagnostyczna pozwala na bezbłędną ocenę stanu technicznego pojazdu.

Przyrządy i urządzenia do przeprowadzania badań technicznych pojazdów posiadają aktualne certyfikaty oraz poddawane są okresowym przeglądom. Przeprowadzamy przeglądy rejestracyjne w pełnym zakresie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w cenniku.

Na miejscu posiadamy również warsztat samochodowy, gdzie mogą Państwo w razie potrzeby naprawić i serwisować swój pojazd. Oferujemy:

  • wymianę oleju i filtrów;
  • naprawę hamulców, zawieszenia, układu kierowniczego, napędowego;
  • geometrię;
  • wymianę opon i usługi wulkanizayjne;
  • przechowalnię opon.
Zadzwoń: 721 188 810 Zadzwoń do nas